Holiday World 2019 má novinku: Přibyl další veletrh

Mezinárodní veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD patří k nejvýznamnějším akcím svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy.

Také v roce 2019 se na veletrhu představí téměř celý svět. Chybět nebudou národní turistické centrály tradičních evropských zemí i vzdálených destinací, jako Ameriky, Asie nebo Afriky. Celkem se představí na 40 zemí z celého světa.

Na turistické zážitky budou opět lákat regiony České republiky, aktuální nabídku zájezdů do celého světa nabídnou desítky cestovních kanceláří a agentur.  Chybět nebude ani Czechtourism, který se bude prezentovat novým přitažlivým stánkem v národních barvách. Ten budee putovní – v dalších letech bude reprezentovat Českou republiku na různých veletrzích a akcích ve světě.

Novinkou veletrhu HOLIDAY WORLD 2019 je spojení s veletrhem PAMÁTKY – MUZEA – ŘEMESLA, který představí nejzajímavější památkové objekty České republiky včetně církevních památek. Záštitu nad touto výstavou převzalo Ministerstvo kultury ČR. V rámci propojení těchto dvou veletrhů tak dojde k logické synergii mezi památkami a cestovním ruchem – spojení památek a turistiky.

Paralelně se na Výstaviště v Holešovicích bude konat také 13. ročník veletrhu TOP GASTRO & HOTEL, který letos nově představí gastronomii a chutě celého světa.

Veletrh HOLIDAY WORLD bude opět rozdělen na dny pro odbornou veřejnost (čtvrtek a pátek) a dny, které budou patřit veřejnosti laické (sobota a neděle), Holešovické Výstaviště je vyhrazeno ve čtvrtek odborníkům, veřejnost (vstupenka 150 Kč) má přístup v pátek od 14 do 18 h, v sobotu od 9.30 do 18 (v neděli do 16) hodin. V sobotu a v neděli proběhne také 8. ročník akce World Film, která má v programu 14 různých filmů nebo přednášek známých cestovatelů.