Spolupráce SK Slavia Praha a Emil Frey Select: Výjimka pro Česko

Švýcarská rodinná firma je největším distributorem vozů v Evropě a SK Slavia Praha nejstarší českým fotbalovým klubem. Partnerství obou „značek“ má tedy svou logiku.

Na jaře zrozená značka Emil Frey Select představuje v Česku pilotní projekt švýcarské firmy v oblasti ojetých automobilů. Ačkoliv může těžit ze silného zázemí skupiny Emil Frey, pro úspěšný a rychlý rozvoj je třeba i všeobecné povědomí o programu. Vhodného partnera v tomto směru našla značka na fotbalovém poli, populární a tradiční klub SK Slavia. Není bez zajímavosti, že je to ve skupině Emil Frey jediné partnerství s fotbalem!

Vkladem firmy Emil Frey je zapůjčení vozů, SK Slavia Praha vstupuje do partnerství s nabídkou zajištění marketingové podpory a přiblížení programu Emil Frey Select statisícům fotbalových fanoušků. Je to logicky nutný předpoklad k tomu, aby se Emil Frey Select stal záhy přirozenou první volbou každého, kdo uvažuje o výhodné koupi kvalitního ojetého vozu bez rizika a zejména s přístupem, který v Česku nemá svou úrovní a dodržovanými standardy obdoby. „Uzavření spolupráce se Slavií Praha je pro program Emil Frey Select cenným vkladem do budoucna i impulzem pro rozjezd. I když je náš program certifikovaných ojetých vozů zatím velmi mladý, velice slibně se rozvíjí. Náš nový partner má dlouholetou tradici a věhlas, věřím tedy, že rozvoj našeho programu umocní a pomůže nám dosáhnout našeho cíle: stát se do roku 2020 referencí na trhu ojetých vozů v ČR, zejména pak kvalitou našich produktů a služeb,“ komentoval toto partnerství Olivier Parry, Country manažer Emil Frey Select pro střední Evropu.

 

Auta pro klub

Emil Frey Select poskytl Slavii Praha 23 vozů různých značek. V této flotile jsou nejčastěji zastoupené vozy Peugeot, Citroën, DS Automobiles a Subaru, tedy klíčové značky patřící do portfolia dovážených značek skupiny Emil Frey v ČR. Uživateli oficiálních automobilů, opatřených logem Emil Frey Select a příznačnou slavistickou hvězdou, budou zejména manažeři, trenéři, skauti, kustodi a vybraní hráči týmu Slavia Praha. Zajímavou historii má i snímek automobilů na trávníku. „Byl pořízen krátce po sletu a den před kompletní obnovou hrací plochy. Na aktuální ligový trávník by auta nesměla,“ objasňuje Martin Krob, generální ředitel fotbalového klubu SK Slavia Praha, pozadí fotografie. „Vzhledem k vysokým nárokům, které jsou v našem prostředí kladeny na mobilitu, hledali jsme silného automobilového partnera, který by byl schopný zajistit svou širokou nabídkou vozového parku maximální komfort a současně splnit veškeré potřeby sportovního klubu. Jsme hrdí, že jsme mohli své jméno spojit s tak zavedenou značkou, jakou Emil Frey na evropských trzích bezesporu je, a společně uspět nejen na fotbalových trávnících, ale také pomoci s propagací nového programu Emil Frey Select.“

Co je Emil Frey Select?

Program certifikovaných ojetých vozů se zárukou s názvem Emil Frey Select spustila švýcarská rodinná firma Emil Frey v ČR v březnu 2018. „Po půl roce fungování programu Emil Frey Select v Česku mohu s radostí konstatovat, že vstup na tuzemský trh ojetých vozů se povedl dle našeho očekávání. Úspěch Emil Frey Select vychází z toho, že stále více českých zákazníků hledá při koupi ojetého automobilu seriózního a férového partnera, který jim nabídne zcela transparentní přístup a poskytne jim takové služby a kvalitativní standardy, jež si nezadají s úrovní prodeje nových osobních vozů. A to jsme stále jenom na začátku…,“ ohlíží se na první půlrok Zdeněk Fořt, ředitel divize ojetých vozů Emil Frey:

Připomeňme si záměr, s nímž v březnu byl prezentován nový projekt Emil Frey Select, navazující a rozšiřující dosavadní dlouholeté značkové programy Citroën Select a Peugeot vyzkoušené vozy, který má ve své nabídce (www.emilfreyselect.cz) zhruba 800 vozů všech značek. Ze spolupráce s Emil Frey Select synergicky profitují oba zmíněné značkové programy a společně díky tomu letos vykazují na trhu ojetých vozů v Česku velmi solidní výkony. Celkem se v rámci těchto tří programů od ledna do srpna prodalo 2196 vozů, což je potvrzením toho, že obchod s prověřenými a kvalitními ojetými vozy pod křídly Emil Frey Select nabral od uvedení programu velmi rychle dynamický růstový směr.

Nový projekt skupiny Emil Frey, pro nějž byla Česká republika zvolena jakožto pilotní země, nabízí vysoký švýcarský standard, širokou nabídku kvalitních produktů a služeb i reprezentativní prodejní prostředí se servisním zázemím. Program Emil Frey Select se skládá ze tří částí: velkoobchodní prodej, nový inzertní portál prodeje ojetých vozidel a maloobchodní část provozovaná vlastní prodejní sítí nebo franšízovými partnery s definovanými normami a standardy pro prodej ojetých vozů.

Ke třem dosavadním pražským prodejním místům (Praha 5 – Pekařská ul., Praha 9 – Kolbenova a Černý Most) přibyl nově i velký prodejní areál Car Park Hostivař v Praze 10 v Pražské ulici. V rámci programu Emil Frey Select jsou ojeté vozy v nabídce rozděleny do tří skupin – Roční vozy, ty tvoří nadpoloviční většinu nabízených automobilů, dále pak kategorie Comfort a Economy. Pro všechny je samozřejmostí před zařazením do prodeje pečlivá technická kontrola s certifikací a minimálně roční celoevropská plnohodnotná záruka a asistence. Každý vůz zařazený do prodeje v rámci Emil Frey Select je zájemcům rovněž k dispozici pro okamžitou testovací jízdu, dalším bonusem je nabídka výkupu stávajícího vozu.