Ford Army: partnerství pro vojáky

Český Ford připravil ojedinělý program Ford ARMY. Jeho prostřednictvím nabízí aktivním i bývalým příslušníkům Armády ČR zajímavé výhody.

Program Ford Army dává možnost pořídit si kvalitní osobní nebo lehký užitkový vůz za výrazně nadstandardních podmínek. Zvýhodnění se přitom vztahuje nejen na nákup nového vozu, ale také na finanční služby, náhradní díly a servisní práce. Kromě této speciální nabídky zahrnuje program Ford ARMY, který je výsledkem dohody mezi ministerstvem obrany a Ford ČR, rovněž spolupráci při propagačních akcích a na poli PR s tím, že obě strany počítají s postupně rostoucím rozsahem tohoto partnerství.

Ford Focus Red and Black Edition

K zahájení spolupráce, kterou iniciovalo jednání generálního ředitele Fordu ČR Jana Laubeho s ministrem obrany Martinem Stropnickým, vydaly obě strany toto prohlášení: „Ministerstvo obrany ČR a společnost Ford Motor Company, s.r.o., se dohodly na vzájemné spolupráci. Toto partnerství nespočívá pouze ve zvýhodněné nabídce vozů Ford a služeb pro válečné veterány a příslušníky Armády České republiky, ale také v podpoře pozitivního vnímání naší armády v očích veřejnosti. Nedílnou součástí této spolupráce je rovněž podpora Vojenského fondu solidarity.“

Ředitel Jan Laube k tomu dodává. „Velmi dobře si uvědomujeme důležitou úlohu současných i bývalých příslušníků Armády České republiky v naší společnosti a je nám ctí, že můžeme naše vojáky podporovat. České zastoupení společnosti Ford Motor Company bude využívat dlouholeté zkušenosti z obdobných programů z USA, kde je značka Ford vnímána jako klíčový partner ozbrojených sil. Naše vzájemná spolupráce je v České republice zatím na začátku, ale věříme, že mezi námi vznikne pevné a dlouhodobé pouto. Je pro nás velkou ctí, že se stáváme partnery Armády České republiky. To, že nabízíme zvýhodněné podmínky na nákup vozidel Ford pro naše válečné veterány a všechny aktivní vojáky, bereme jako poděkování za jejich práci – za to, že zajišťují naši bezpečnost. Všichni víme, že v dnešní době je téma bezpečnosti všech českých občanů více než aktuální. V rámci partnerství se ale chceme také aktivně podílet na společných projektech, jež pomohou popularizaci obou stran, tedy Armády České republiky a Fordu ČR.“

Výhody i šek pro veterány

Pro všechny vojáky – aktivní nebo v záloze, vojenské veterány i vojenské důchodce je tak ode dneška (15. 2.) zprovozněna speciální webová stránka se všemi konkrétními zvýhodněnými nabídkami. Stačí přitom, aby se zájemce na stránce jednoduchým způsobem identifikoval, a po zvolení konkrétní položky je přesměrován na autorizovaného partnera Ford, který jeho poptávku obratem vyřídí.

„Spolupráce mezi Ministerstvem obrany ČR a společností Ford Motor Company je jasným důkazem toho, že v České republice existují lidé, kteří si uvědomují, že vojáci Armády České republiky v zahraničních operacích na mnoha místech současného těžce zkoušeného světa odvádějí velký kus práce proto, aby obyvatelé naší země mohli žít v klidu a míru,“ řekl k zahájení spolupráce plk. Eduard Stehlík, MBA, ředitel odboru pro válečné veterány Ministerstva obrany ČR.

„Říkává se, že národu, který si neváží svých hrdinů, hrozí, že nebude žádné mít, až je bude skutečně potřebovat. Osobně jsem velice rád, že ve společnosti Ford Motor Company našlo Ministerstvo obrany ČR spolehlivého partnera, jenž nejen slovy, ale především konkrétními činy tento respekt bývalým i současným vojákům AČR projevuje. Důkazem, že společnost Ford chápe spolupráci s Ministerstvem obrany České republiky jako opravdové partnerství, je i podpora Vojenského fondu solidarity, do níž se v lednu letošního roku zapojila,“ dodal plk. Stehlík.

České zastoupení automobilky Ford věnovalo veteránům 100 000 korun.

Program Ford ARMY je určen pro:

  • válečné veterány,
  • vojáky v činné službě,
  • příslušníky Aktivních záloh AČR,
  • vojenské důchodce.

Program Ford ARMY nabízí:

  • cenové zvýhodnění na nákup nového vozu,
  • cenové zvýhodnění na originální náhradní díly,
  • cenové zvýhodnění na servis,
  • cenové zvýhodnění na finanční produkty (leasing, úvěr).